Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2008, 18:13   #17
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Trzeci odżył. I przeprasza za opóźnienia. Byłem w rozjazdach, ale myślałem, że z dostępem do netu będzie lepiej (i taniej). Teraz do 18 sierpnia jestem gotów do dobrego tempa pisania (nowy post spróbuję dać dzisiaj). Potem znowuż dwa tygodnie odcięcia.
Wydaje mi się, że zawieszanie nie ma sensu, to już lepiej niech coś się dzieje, choćby powoli. Owszem, może być z tym trochę nerwów ("no kiedy oni wreszcie coś napiszą"), ale chyba jednak do końca września (czy sierpnia, zależy dla kogo) trochę się uda rozegrać. Przynajmniej taki jest mój głos.
 

Ostatnio edytowane przez Wojnar : 22-07-2008 o 18:19.
Wojnar jest offline