Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2005, 20:23   #533
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
ekhem... jak by tu zacząć...może tak:
Witam wszystkich!
Jestem Ola i ztego co tu wyczytałam, (a było tego newiele to) jestem tu najmłodsza... Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Chyba jednak wybiorę to pierwsze. Wracając do tematu to moja przygoda z grami RPG zaczęła się niedawno, bo rok temu. Muszę się przyznać, że nigdy tak naprawdę nie było mi dane zagrać w taką gre na żywo ( mieszkam w małym mięście i nie znam osób interesujących się tymi grami), ale mniej więcej wiem o co chodzi. Mam nadzieję , że jakiś silnie psychicznie Mistrz Gry przygarnie mnie do swojej przygody, gdzie będę mogła zasmakować tej świetnej zabawy. Szczególnie zwracam się z tą prośbą do mistrzów D&D, ponieważ ten świat najbardziej przypadł mi do gustu. znam go z gier, i nie tylko, bo też z wielu książek i poświeconych mu stron.
No to to by było chyba na tyle
Pozdrawiam
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem