Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2008, 12:40   #16
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
A ja chciałam przyznać punkt reputacji, a tu klopsiki w sosie pieczarkowym - "musisz najpierw przyznać trochę reputacji INNYM użytkownikom" - WTF?!

Czy ja kiedykolwiek dałam Ci pkt reputacji, bo nie przypominam sobie?

Sam pomysł i wykonanie rekruty tak mi się spodobał, że chciałam Cię za to solidnie nagrodzić i bynajmniej nie moją KP (której raczej nie przyśle z powodu nadmiaru sesji, ale jak będzie możliwość to może może dołącze się kiedyś w trakcie XD)

Widzisz, ten świat jest okrutny. Jedziesz na wózku po bułki do sklepu a tu Cię nagle samochód potrąca. Czołgasz się do następnych pasów ostatkiem sił i nagle ukradli Ci 2zł...Twoje życie traci sens, a prawdopodobieństwo że doczołgasz się do następnego przejścia i nie walnie Cię kolejny samochód wynosi ok 20%. Albo się wykrwawiasz, albo sobie możesz ulżyć (pomóc?) i jednak czołgnąć do następnego przejścia, glebnąć plackiem, i albo ktoś Ci rzuci w końcu te bułki, albo kaput ;p

Przepraszam, że piszę takie głupoty, ale naszła mnie refleksja, że gdybym grała, to moja postać byłaby dentystą - najbardziej sadystyczny zawód na świecie!!

Aha - Gratuluję ;** (całus od Nami XD)
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline