Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2005, 18:30   #1
Azazel
 
Reputacja: 1 Azazel ma wyłączoną reputację
[Warhammer 40k]Chętni do elitarnego oddziału Space Marines?

To miałoby być moje pierwsze mistrzowanie na forum. Gra toczyła by się w świecie znanym z Warhammera 40 k. Niestety moje doświadczenia z tym światem ograniczają się do gry PC, ale mam nadzieję, że to wystarczy.
Głównym założeniem ma być storytelling, ale jeżeli zajdzie potrzeba to porzucamy. Do mnie na pw prosiłbym o historię - jak dostaliście się do Space Marines (a może ktoś jest dopiero rekrutem?), waszą "profesję" (do wyboru Skaut, Space Marine, Assault Marine, Mechanik), jaka jest wasza preferowana broń (karabinek na standartowym wyposażeniu + flamer/działko szybkostrzelne/plasma gun/rocket launcher + piła maszynowa/rękawica elektrowstrząsowa) oraz wasze zalety i wady (inwencja graczy), opis postraci (wygląd zewnętrzny oraz charakter).
Jeżeli macie własne pomysły, które mogą usprawnić bądź urozmaicić grę to jestem otwarty na propozycje. Jacyś chętni??
 
__________________
Następnie Aaron rzuci losy o dwa kozły, jeden los dla Pana, drugi dla Azazela. Kozła wylosowanego dla Azazela postawi żywego przed Panem, aby dokonać na nim przebłagania, a potem wypędzić go dla Azazela na pustynię.
/Kp 16;8,10/
Azazel jest offline