Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2008, 14:07   #108
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Eeeeh? Dobra, jedno ale...
Nie piszcie do cholery ciężkiej "chciałbym zapytać go o " "pytam go o" "atakuję go" itd. Wysilcie się trochę ponad te 3 linijki i napiszcie o tym co sądzicie o karczmie, o czym myślicie, jak się zachowujecie, jak oceniacie gości, co pijecie, jak pijecie, jak bekacie, jak chwiejnym krokiem podchodzicie do kogoś [jeśli MG pisze że w knajpie są baby mieszczanki i jest filmik z gołymi elfkami możecie se spokojnie napisać że podchodzicie do gołej elfki, do ubranej mieszczanki z zezem, to pijanej mieszczanki z pieprzykiem na oku, cokolwiek co nie przeszkadza głównemu wątkowi]. I opisujemy CO DOKŁADNIE mówimy a nie "pytam o o tamto siamto. Może od razu se napiszecie "idę do karczmy, pytam, wychodzę, idę do gościa, zabijam, wracam", HM?! -_- Po to MG kończy turę w takim momencie a nie innym żebyście w poście napisali coś więcej niż to co daliście wcześniej pt "pytam się o..." [pójdę do karczmy spytać się o... > ok. MG kończy turę i co widzi? "Pytam o". Zabawne ]. Reagujcie jakoś na to co się wokół dzieje, rozmyślajcie nad tym, komentujcie, róbcie to zgodnie z charakterem postaci! "Pytam się o" "atakuję" itd może napisać równie dobrze drow, ork, elf, kosmita, czy niesporaczek, naprawdę, i to raczej nie jest udane odgrywanie postaci....
Wiem, luiner, że jesteś za granicą i w pełni rozumiem problem z pisownią w języku polskim. Dlatego mogę na to przymknąć oko w Twoim przypadku, niech reszta się nie łudzi, że oni też będą mieć tak dobrze
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline