Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2008, 21:34   #20
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Tak więc podjąłem decyzję. Od razu uprzedzam, iż nie była ona podjęta racjonalnie, nie kierowałem się osobistymi wnioskami, ani doświadczeniem. Nie kontaktowałem się z żadną wróżką, nie stosowałem żadnych okultystycznych sztuczek, nie kierowałem się astrologią, numerologią, czy fazami księżyca. Nie ulegałem podszeptom sił zła czy dobra, nikogo z graczy nie znam osobiście, od żadnych nie otrzymałem korzyści materialnych.

Wybór był o tyle trudny, że otrzymałem grono naprawdę zwariowanych postaci, z których miałem ułożyć pięcioosobową drużynę. Wszystkie zapowiadały się interesująco, ale dla potrzeb musiałem wybrać. Osoby, które się nie dostały, nie powinny czuć do mnie osobistej urazy. Zawsze mogą spróbować w dodatkowej rekrutacji, jeśli takowa się pojawi.

Do gry przechodzą;
* Michau
* Redone
* Piguła
* Medivh
* Kroni.PJ

Osobom, które się nie dostały, gratuluję stworzonych kart i bardzo dziękuję za zainteresowanie się sesją.

Chciałbym podziękować również wszystkim za ciepłe słowa dla mojego pomysłu. To naprawdę dodaje skrzydeł.

Do graczy; jeszcze dzisiaj, lub ewentualnie jutro rano, sesja się rozpocznie. Wszelkie informację podam w komentarzach. Tam będziecie mogli zadawać pytania. Obyście tylko byli na czas - liczę na was.
 
Terrapodian jest offline