Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2008, 23:23   #23
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Moment. Nie tak szybko - powiedział cicho Valnor, z lekkim uśmieszkiem. - Najpierw mi wyjaśnisz kim jesteście i dlaczego nas zaatakowaliście.
Valnor nie mógł uwierzyć we własne szczęście. Trzeba przyznać, że w czasie tej walki go nie brakowało. Rozejrzał się po towarzyszach. Wyglądali nie najgorzej, a przynajmniej wszyscy byli żywi.
W pewnym momencie jego uwagę przykuł jeden szczegół. Jeden z towarzyszy zamiast ręki miał... nie to niemożliwe... ale nie ulegało wątpliwości. Co prawda Valnor widział je tylko na rysunkach w księgach, ale to musiało być to. To Szpon Verbranzharra!
Kapłan nie mógł w to uwierzyć. Jak ktoś mógł się do czegoś takiego posunąć. "Ale później się nim zajmę. teraz mam z tą dwójką do pogadania."
- A więc? Długo mam czekać? - zwrócił się znów w stronę mięśniaka.
 
Col Frost jest offline