Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2008, 23:40   #24
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Valnor

Mężczyzna spojrzał na brata który wyglądał tak jakby zaraz miał wydać ostatnie tchnienie. Wiedział że nie ma chwili do stracenia. Tym bardziej na wymyslanie zgrabnych łgarstw które mogłyby zostać wykryte.
- Przysłał nas król Martharm. Wiedział że macie się niedługo pojawić. Podobne nam oddziały czają się przy każdym znanym nam wejściu do podziemia. Mieliśmy was zlikwidować.
Ta informacja nie należała do zbyt dobrych wiadomości. Oznaczało to że Cesarz ma w szpiega w swych zaufanych ludzi. Nieliczni wiedzieli o powstaniu drugiego oddziału szybkiego reagowania. Jeszcze mniej osób wiedziało o wyprawie. Do Valnora podszedł jeden z towarzyszy.
- Kiedyś pracowałem jako posłaniec. Prawdopodobnie jestem najszybrzy z nas wszystkich, ktoś powinien powiadomić Cesarza o tym zajściu. Za pozwoleniem ruszę natychmiast
Ciekawym faktem było to że odział nie posiadał ustalonego przywódcy. Ciekawe czemu ten człowiek prosił o pozwolenie właśnie Valnora.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline