Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2008, 20:50   #402
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Obce ja się z tobą zgadzam, że fabularnie to co zrobiły Orki jest założeniem dobrze pasującym do sytuacji. ja też myślę, że np u reptilonów podział byłby inny. Ale co innego jest zgadzać się z pewnym założeniem fabularnym a co innego przyjmować je - tym bardziej, że nie da się nad tym lekko przejść. Elfy bedą się czuły zobowiązane do przedstawiania konkretnej roli w dawnym podziale czy nie? Itd.

Chcę się zapytać czy ktokolwiek wie co się dzieje z Lihian? Nie ma z nią kontaktu na gg, ani w lastinie jej nie widać, niestety ale brak dalszego kontaktu z jej strony uniemożliwi nam dalszą współpracę, gdyż ilość podejmowanych za gracza decyzjii też ma swoje limity. Nie mogę poprowadzić Welinowi sesji bo czekam na Lihian, pozostawiam jej ostatni tydzień - do 03.08.2008 na kontakt z Welinem ( Garetem) po tym terminie, będę prowadził mu dalej, a bohaterka postaci - bardka nie dojedzie do wsi Kurta. Byłbym wyrozumialszy gdyby nie fakt, że do tej pory nieobecność Lihian była zbyt częsta. Brak odzewu czy kontaktu po kolejnej prawdopodobnej utracie kontaktu z internetem wcala nie poprawia sytuacji.


Proszę o krótki opis w komentrzach, co kto robi, mile widziana rozmowa przy śniadanku na skype. Kto może niech rozmawia, uzgodnijcie prosze w komentarzach możliwy termin. Jeśli ktoś nie będzie miał czasu czy możliwości, też niech sie określi. Coruma nie liczę, bo on dołancza się dopiero gdy dróżyna wyruszy. Jeżeli nie będzie rozmów to proszę o posty opiosujące zachowanie postaci do południa - dopiero wtedy zmieni się pogoda.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 26-07-2008 o 21:42.
Eliasz jest offline