Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2008, 21:43   #403
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kset, koniecznie chciałbym z Tobą omówić pewne sprawy dotyczące Coruma, części fabularnej. Po prostu mamy BARDZO sprzeczne wizje i Twoja mi się nie podoba. Pozostawiłem luki w historii celowo, abyś mógł, gdy zajdzie taka potrzeba, poprosić o rozwinięcie tematu. Teraz rozwijasz pewne elementy samodzielnie bez konsultacji ze mną, co zmienia moją postać, a nie jestem pewien czy będę odgrywał tak jak Ty widzisz moją postać. Więc aby nie było nieporozumień umówmy się na jutro aby przedyskutować pewne 'drobiazgi'.
Po Twoim opisie Smoczych Wysp będę musiał edytować niemal każdy post, już nie wspomnę o tym, że zapierasz się rękami i nogami aby Corum był z innej kultury (np:Arabskiej), choć mającej korzenie z Orkusa. W Europie są zróżnicowania bardzo silne, a skoro Orkus jest conajmniej tak duży jak Europa to odległe wyspy powinny być BARDZO różne, a nie lekko odmienne (lekko odmienny może być dialekt oryjski na północy niż ten na południu Orkusa).


Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline