Wątek: Mount & Blade
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 10:08   #2
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
Ja grałem całkiem sporo. Niestety gra szybko się nudzi bo zaledwie po parunastu godzinach grania. Pewnie wynika to z faktu, że jak grałem ostatnio (niestety nie pamięta która to wersja gry była) nie wiedziałem o tym, ze można stworzyć własne państwo. Misje właściwie ciągle te same: przynieś, zabij, dostarcz lis. Tak naprawdę smaczkiem tej gry jest walka i formowanie własnego woja. Niestety walkę na miecze uważam za trochę niedopracowaną, bynajmniej podczas walki pieszej. Natomiast jazda konna czy strzelanie z łuku... miodzio!

Grę można śmiało polecić bo przez pierwsze kilkanaście godzin się nie można od niej oderwać. Zresztą jest masa modów (ja zawsze grałem w 100 letnia wojnę Francja-Anglia).

P.S. Muszę odpalić grę ponownie. Jestem ciekaw jak to z tym własnym państwem jest.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem