Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 12:18   #22
Demon Lord
 
Reputacja: 1 Demon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodze
Serwiusz stał na wzniesieniu przyglądając się 2 rolnikom, wyglądali na przestraszonych. Spojrzałeś na Todriusza, był spokojny, rozglądał się po okolicy, postanowiłem, że zrobie to samo. Nagle dostrzegł, że nieopodal coś się rusza, nie mógł dostrzec, co dokładnie to jest, było przysłonięte drzewami.Przestraszył się.
-Todriuszu tam!!!!
PO chwili za drzew wyłonił się sprawca całego zamieszania, wszyscy stali sparaliżowani ze strachu.
-SARNA...-powiedziałeś.
Wszyscy odetchnęli z ulgom, i wrócili do rozglądania się po okolicy.
Co by się stało gdyby to był potwór, wszyscy staliśmy jak sparaliżowani, gdyby to był "on" było by pewnie po nas... Postanowiłem się nie dać już tak przestraszyć i za wszelką cenę trzymać "czystość" umysłu. Bardzo uważnie rozglądałem się po okolicy, ale nie działo się nic szczególnego. Słyszałem tylko rozmowy rolników i garncarza.
 

Ostatnio edytowane przez Demon Lord : 27-07-2008 o 17:58.
Demon Lord jest offline