Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2005, 21:27   #550
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Droga Pani Administratorko

Ja jako dosyc nowy użytkownik postuluję o zwrócenie czci "szkodnikom". Proszę o nie obrażanie innych forumowiczów, ktoś może nie życzyć aby nazywać go tym epitetem. W dodatku przynajmniej ja od kilku lat jestem użytkowniekiem na różnych forach, mam spore doświadczenie w sesjach prowadzonych przez neta, jak i na realu. Wiem jak sie zachowywać i co robić. A takie zachowanie nie przesporzy znacznej liczby nowych osób. Mam nadzieję, iz zaczniesz pilnować porządku, a nie obrażaniem innych forumowiczów. Czyż taka ma być władza? Czyż regulamin nie mówi, iż mamy sie odnosić do siebie z kulturą?

Z wielkim poważaniem LMGray
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem