Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 17:27   #25
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Kwintus

- Zaatakowało? Drogi Kwintusie, myślę że trochę przesadzasz. Do tej pory stwór zjawiał się wyłącznie w nocy, nigdy nie zrobił żadnemu człowiekowi krzywdy, no a nasi mężczyźni ruszyli w poszukiwaniu jego kryjówki, czyli przynajmniej połowa z nich jest między jego kryjówką a wioską. Zresztą na noc wrócą do domów. Sam jestem przeciwny tej wyprawie, ale myślę, że my , w wiosce, jesteśmy całkowicie bezpieczni. Odpręż się przyjacielu i wróć do swojej pracy. Martwić się raczej powinni ci co wyruszyli.

Terjusz

Rozglądałeś się szukając jakichkolwiek śladów potwora, gdy usłyszałeś krzyk swego kuzyna:
- Hej, popatrzcie!
Odwróciłeś się w tamtą stronę i ujrzałeś Mariusza trzymającego ludzką głowę. Znałeś tą twarz. Był to młody Ponatjusz. A więc potwór jednak zabija ludzi...

Serwiusz

Sarna napędziła wam niezłego stracha, ale i zwróciła na coś twoją uwagę. W pobliżu krzaków, z których wyskoczyła, leżała kość. Podszedłeś i podniosłeś ją. Nie wyglądała na kość żadnego znanego ci zwierzęcia. Przyglądałeś się jej przez jakiś czas, aż wreszcie to do ciebie dotarło. To ludzka kość! Dokładnie obgryziona z wszelkiego mięsa.
 
Col Frost jest offline