Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 19:10   #9
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
No właśnie wszyscy, oprócz Kroniego (wciąż problemy z netem, czy będziesz w stanie kontynuować?), chyba zostawili sesję. Nie obejdzie się bez dodatkowej rekrutacji, choć nie zaprzeczam, że bardzo mi to zadanie utrudnia, bo miał zarysy fabuły na następne kilka kolejek.

Cóż, obwiniam tylko siebie za taki stan rzeczy, bo to raczej moja ręka aby graczy w sesji przytrzymać. W ciągu następnych kilku dni, stworzę dodatkową rekrutację i wezmę tym razem tylko dwóch graczy.

EDIT:
Niestety zmuszony jestem zakończyć sesję. Przepraszam, że tak to wyszło. Nie będę w stanie kontynuować nawet z nowymi graczami, gdyż fabuła jest akurat w tak newralgicznym miejscu, że nie da się nic odwrócić. Dziękuję wszystkim za czas spędzony przy sesji i odgrywanie postaci - wszyscy wykonali dobry kawał roboty. Chciałbym to samo powiedzieć o swoim mistrzowaniu.
Być może zacznę od początku. Pomysł zostanie, lecz z fabułą będzie inaczej.
 

Ostatnio edytowane przez Terrapodian : 05-08-2008 o 23:39.
Terrapodian jest offline