Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2008, 22:41   #114
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Almena Zobacz post

Holly, a ten twój bard tańczący Mm ma ma też był zarąbisty Świetna piosenka i boski teledysk. Pokochałam tego gościa [tego... długowłosego blondyna w kapelusiku, nie tego w okularkach mwahahahah jest świetny ]
Ufffff.... Przez moment serce prawie mi stanęło. Pamiętaj że w sercu Barda jest miejsce jedynie dla Poezji i jego muz... więc proszę się tu w nim nie podkochiwać No chyba, że wprowadzisz do przygody Twoją elfkę... wtedy to co innego Będziesz się jednak musiała podzielić Amadeuszem... jest jedną damą, która zawładnęła poetyckim sercem (a przynajmniej jakąś jego częścią )
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline