Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 13:17   #1
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
[Autorski] Triarii: Die Mauer

Link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...auer-18-a.html

Daję to na toplistę, bo bez mała mamy 50 postów(mój następny na tą chwilę to będzie pięćdziesiąty), więc nabrałem dość bezczelności, żeby umieścić to w tym dziale. Sesja nabiera kształtu, set nie jest tak rozmyty jak na początku, postacie jakoś się wpasowują w świat. Sądzę, że to dobra chwila, by to zrobić.

Generalnie zachęcam do czytania sesji, nie chcę jej tutaj streszczać. Byłbym również wdzięczny za jakiekolwiek uwagi, opinie, krytykę, dyskusję, etc. dotyczącą Triarii: Die Mauer. Mam tylko nadzieję, że będą to w miarę sensowne wypowiedzi, przy czym byłoby miło, jeśli już ktoś odda głos, niech doda coś od siebie w tym temacie, tj. co mu się podoba, nie podoba, etc.
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 29-07-2008 o 13:20.
Irrlicht jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem