Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 21:33   #22
Vincent
 
Vincent's Avatar
 
Reputacja: 1 Vincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodze
Odnośnie mojego postu kilka spraw, powiedzmy, „technicznych”… Chris wziął też garnitur ze swojego mieszkania, ale niósł go w pokrowcu, żeby się nie pogniótł. Zabrał maszynkę do golenia, perfumy puma black, wodę po goleniu i ładowarkę do komórki. Dokumenty, portfel i samą komórkę miał już wcześniej. Nie opisywałem tego, żeby post był trochę krótszy… Ogólnie - jest taki długi, bo już przed waszymi postami był długi, a teraz go uzupełniłem. Pozwoliłem sobie pokierować NPCem tak, jak mi się podobało i dopowiedziałem sobie kilka rzeczy (imię wyssane z palca, blond włosy itp.)… Miałem „natchnienie”, to pisałem. Ta scenka oczywiście nie musi mieć wpływu na dalszą rozgrywkę.
Chris powiedział Nili, że może kręcić się w zasięgu jego zdolności Rozmowa Umysłowa, nie jestem pewny czy to ma zasięg 1 czy 2 km.
Miałem nadzieję, że zdążę z postem przed innymi i będę zagadywać do obu, a tak już jeden się zmył… skoro drugi jeszcze nie napisał, że ucieka, to traktuję go jakby został 
 

Ostatnio edytowane przez Vincent : 29-07-2008 o 21:40.
Vincent jest offline