Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 22:02   #16
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Witam, po Castle Party

Na początek odpowiedzi na pytanie Komtura W Strachowie, czyli wiosce pod zamkiem, bo włości Petra są rozleglejsze znajduje się jedyny kościół w okolicy. Do którego co niedziela zjeżdżają się ludzie z okolicznych wiosek. Posługę duszpasterską pełni w nim sędziwy mnich, ostatni żyjący świątobliwy mąż, z nieistniejącego już zboru, na założeni którego pozwolił niegdyś Petr. Wpływów w tym regionie nie ma ani Konstantynopol ani Rzym. Pan na Starchovie zdusił w zarodku próby przejęcia władzy na jego ziemiach przez katolickich Lasombra. Od tamtego czasu domenę Petra zdobi kilka malowniczych ruin...

Teraz co do Waszych postaci:

Wernachien i Szarlej - Wasze historie i KP wymagają zgrania, proszę, żebyście się w tej kwestii porozumieli, jeśli nie możecie dojść do konsensusu, proszę przeróbcie koncepty na samodzielne postacie.

Ratkin - zero zastrzeżeń, KP i Twoja historia mnie urzekły, normalnie jak w programie " Wybacz mi "

Marcys - po poprawkach ładnie, ale z tego 1000 to najwyżej 20 możemy zrobić, bądź co bądź grasz dość młodym wampirem.

Echidna i Komtur - moje uwagi i spostrzeżenia poszły na PW, czekam na Waszą odpowiedz.

Hellian i Kelly - Czasu jeszcze trochę zostało więc czekam, bo początkowe koncepty wyglądają bardzo obiecująco.

Pozdrawiam Migdał
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(
MigdaelETher jest offline