Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2005, 08:23   #7
keczup2000
 
Reputacja: 1 keczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie coś
Remis von Routen
W końcu dobiega jeszcze jeden .Ubrany jest w ciemną peleryną , na rękach dziwne pierścienie i korale. Biegnie niby szybko ale wygląda to jakby się dostojnie ale szybko zbliżał . Na jego ramieniu jest oparty długi łuk a w ręce dzierży korbacz przez szaty widnieje żelazny puklerz długie włosy koloru czarnego zlewają się z mrokiem i jego peleryną .Nie wygląda na starego, co świadczy, iż został przemieniony w młodości .Oczy jego są spokojne i pełne życia (co by to nie zmaczyło)
- kurcze znowu się spóźniłem o cześć remis jestem ! Pewnie się wkurzycie ale jestem tremere . ale powiem wam iż nie oceniajcie mnie po stereotypach bo nie ja jestem winny tym wszystkim zbrodniom tremere dlatego mnie odesłali na jakąś wyprawę abym się zmienił . UPS ... coś za dużo gadam na co my czekamy mam nadzieję że nie na mnie ?
 
keczup2000 jest offline