Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2005, 14:44   #45
Dakot
 
Reputacja: 1 Dakot ma wyłączoną reputację
Cytat:
I ja nie wiem co wyście sie tak tego rasizmu przyczepili. Każdy ma prawo do wygłaszania własnych poglądów, a jeśli wam coś niepasuje to świadczy to tylko o waszej NIETOLERANCJI.
Ja nie toleruje antysemityzmu, rasizmu i tym podobnych ideologii ,więc jeśli z tego powodu ktoś powie mi ze jestem nietolernacyjny to będe z tego dumny. Bo jak można tolerować ludzi którz gardzą innym i uważają się za lepszych od nich , tylko dlatego ze mają inny kolor skóry?? No jak?? Odpowiem wam: NIE MOŻNA !!!!!
Cytat:
Te społeczeństwo jest naprawdę bardzo zadowolone, ich poziom życia drastycznie sie poprawił, a sami obywatele mają co raz to więcej pieniędzy.
Nie wiem czy to ze mają więcej pieniędzy niż kiedyś tak ich uszczęśliwia ale napewno nie są zadowoleni z tego ze nie ma u nich wolności słowa panóje wszechwładna cenzura. Ci ludzie się tam boją powiedzą coś co bedzie się nie podobało władzy a jeśli już t zrobią to londują w więzieniu i nie koniecznie muszą z niego wrócić. A jeśli chodzi juz o ten ich wyższy pozimo życia to ja bym nie był taki pewien napewno skoczyło on w miastach ale równoczęśnie z nim skoczył procent ludzi którzy żyją w tych miastach w wielkiej biedzie.
Cytat:
1. Starożytny Rzym --> świetność gdy władza centralna była w rekach jednej osoby, a rola parlamentu była mocno ograniczona. Dopiero kiedy siłę zyskali przywódcy wojskowi(III w.n.e.) i senatorowie państwo zaczeło sie rozpadać
Parlament w Sarożytnym Rzymie???? w którym miejscu???? W III w n.e państwo zaczeło się rozpadać???? Poczytaj sobie troche o Dominacie - w tym okresie senat praktycznie nic nie znaczył senatorowie nie mieli nic do gadania.( to tak jeśli chodzi o historie)
Cytat:
6. Czasy najnowsze --> najwiekszy wzrost gospodarczy, zanik bezrobocia i siła państwa, za panowania Adolfa Hitlera
a dlaczego tak się stało???? Bo Hitler szykował sie do wojny i potrzebował broni a skoro jej nie mial musiał ją wyprodukować dzięki czemu ludzie znaleźli prace min. tu bo wiadomo ze pracowali też przy robotach publicznych np budowie dróg po których miały sie szybko przemieszczać w przyszłości kolumny wojskowe.
Cytat:
A zapomniałbym najpierw powinienem jeszcze wstawić Aleksandra Wielkiego.
Co do Aleksandra Wielkiego to nie wiadomo jakby się losy jego państwa potoczyły dalej gdyby żył bo podbić ziemie to jedno a utrzymać je to drugie a jak wiadomo to miał juz problemy z babilończykami. Zgadzam sie z fleischmanem ze był wspaniałym strategiem i dowódcą zachęcam do prześledzenia jego kampanii perskiej. Poprostu cudo.
Cytat:
Ale nie wpadłeś już na to, że Korea nie moze się rozwijać, bo niemalze wszystkie państwa nałożyły na nią sankcje: Zakaz handlu, udostepniania technologii itp.
A ty nie wpadleś już na to dlaczego te sankcje są nałożone ne Kore.

Ludzi zacznijcie myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!![/fade]
 
Dakot jest offline