Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2005, 14:49   #46
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fleisch
Nie lubię takich dyskusji ale tutaj az mi się nóż w kieszeni otwiera.
Ja też nie lubię tego typu tematów i nie mogę już na to patrzeć, dlatego podpierając się regulaminem, postanowiłam wtrącić się nieco. Przepraszam już z góry Yarota, po prostu co za dużo to niezdrowo.

Przeczytałam dzisiaj ten temat cały i bardzo dokładnie. Żałuję, ze nie zrobiłam tego wcześniej, może dałoby się uniknąć niektórych zachowań, niestety nikt nie jest nieomylny, a ja dodatkowo wierzyłam w jakiś sposób, ze ta dyskusja ucichnie albo przybierze inne tory.
Nie wiem czy zauważyliście, ale tematem jest tutaj IV RP, a w pierwszym poście Lord Q wyrażał swoje obawy co do nadchodzących wyborów i kierunku, w którym Polska zmierza. I początkowo wszyscy w miarę trzymali się tematu. Potem niestety temat zjechał na tereny faszyzmu i antysemityzmu. Mimo próśb wątek ten nie został zakończony i ciągnie się dalej. W związku z tym, podpierając się punktem I.17 Regulaminu, który mówi: " Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń (tzw OT)" temat zostanie zamknięty.

Teraz z kolei chciałam "uczepić się" innego punktu regulaminu. I.30. Zakaz propagowania antysemityzmu, faszyzmu i rasizmu oraz innych szerzących nienawiść ideologii.
I tutaj kilka cytatów:

Cytat:
Napisał LMGray
każdy moze być kim chce: faszystą, komunistą itd. Zresztą mnie niektorzy przyjaciele uznają za faszystę i jakoś mi to nie przeszkadza. Zresztą kierunek ten wcale nie jest taki zły
Cytat:
Napisał LMGray
Co do faszyzmu --> silna polityka, przy której wzrost gospodarczy może być (i był) największy w historii wszechczasów.
Innowierców --> chodziłem do katolickiej szkoły, nie mam nic przeciwko innowiercom, ale religia powinna być jedna --> mniej problemów
Gejów --> nie rozumiem ich, zero przyjemności w życiu
Zydów --> nic do niech nie mam, ale mam nadzieję, iż na forum takich nie ma
Cytat:
Napisał LMGray
Nie chcę tu sugerować, iż dyktatura jest dobra, ale pragne pokazac iż silny i nieustępliwy prezydent, a także surowe prawo sa potrzebne Polsce.
Cytat:
Napisał LMGray
W dodatku pragnę zaznaczyć, iż nie popieram faszyzmu, czy absolutyzmu, a jedynie silną władzę centralną.
To jest jawne łamanie regulaminu. Jeden temat został już z tego powodu zamknięty, jego autor najwyraźniej nic sobie nie robi z prób zakomunikowania mu, że łamie prawo tego forum. Że łamie polskie prawo. Skoro prośby nie pomagają, zamykanie tematów nie pomaga, to może warn coś pomoże.
To jest forum o tematyce RPG i fantasy. Chcecie dyskutować nad wyższością ludzi nad elfami - proszę bardzo. Ale wszystkie kolejne dyskusje, w których jawnie pojawiać się będzie propaganda szerząca niechęć lub nienawiść do jakichkolwiek mniejszości, czy to rasowych, czy to religijnych, seksualnych albo innych, będą ucinane, posty lub tematy kasowane. A ich właściciel bez wcześniejszego upomnienia dostanie warna.
Możecie sobie mówić, że forum ogranicza Waszą wolność słowa - bo tak jest. Regulamin wyraźnie o tym mówi. Może się Wam to nie podobać, co nie zmieni sytuacji, nadal tak będzie. Nie powinno to przeszkadzać tym, którzy są zwolennikami silnej władzy centralnej. Ale zanim napiszecie, że jest to wyraz mojej strasznej nietolerancji, to radzę zapoznać się z definicją słowa TOLERANCJA. Bo obawiam się, ze niektórzy rzucają tutaj tak światłymi i wzniosłymi słowami, ale nie mają pojęcia co one oznaczają. Człowiek uczy się przez całe życie i to jest dla mnie nadzieją, że niedługo poglądy takie jak np. ten:

Cytat:
Napisał Toudi
fakt zabronienia demonstracji, nie jest łamaniem praw demokracji, ponieważ homoseksualizm, to choroba i trzeba to leczyć. Sama demonstracja, była tak bezsensowna, jakbym miał wyjść i demonstrować:
Aaa... jestem chory na grypę, nikt mnie nie kocha, ludzie sie ze mnie naśmiewają... aaa.

Odpowiedź innych byłaby prosta:
Idź się lecz!

Więc niech homo też się leczą.
wywietrzeją z Waszych głów wraz z napływem większej wiedzy na pewne tematy.

Apeluję o nie zakładanie więcej pokrewnych tematów. Wszelkie problemy proszę załatwiać ze mną poprzez PW. Jednak z góry uprzedzam - nie zmienię swojej decyzji. Silna władza centralna.
 
Milly jest offline