Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2008, 16:39   #13
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
1) Druga strona medalu, walniesz gościa w fartuchu, zmarnujesz kule a tamci się wnerwią i po prostu was wykończą wykorzystując czas jaki poświęcicie na walenie w lekarza, ewentualnie uciekną a potem wrócą was wykończyć z zemsty.
2) W większości grup, czy to gangerów czy innych jest wyraźnie określony przywódca i zazwyczaj bardzo dobrze widać kto to (drze się, gestykuluje itd.). A że świat po apokalipsie jest twardy to zazwyczaj grupami dowodzą najtwardsi, najsilniejsi, najbardziej bezwzględni. Jeśli rąbniesz gościa który zdołał sobie wywalczyć przywództwo to gwarantuję Ci że reszta przynajmniej chwilowo się zdezorientuje i zmiesza a to już duża przewaga.
3. A jeśli nikt Cię nie połata to i tak zdechniesz nie? Więc co lepsze zdychać na pewno czy mieć szansę że doktorek jednak połata Cię dobrze?
4. Jeśli będziesz na tyle głupi żeby się z tym afiszować to to Cię pewnie spotka. Ja bym załadował doktorka do jakiegoś ładnie zakrytego wozu i wywiózł w teren gdzie od 15 lat nie widziano nawet znachora a potem przehandlował.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem