WÄ…tek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2008, 23:12   #99
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Domestos2000 Zobacz post
Moim ( oczywiście skromnym) zdaniem Tibia jest amatorskim systemem dla rozbachorzowych (sory za opinie modernatorzy) nastolatków którzy "udają" że znają się na kompie. Gdzie klimat, sensownośc, pnp??? Że niby tibia jest fajna bo "fire sword się fajnie pali'???O grafice nie wspominając... TO coś śmie jeszcze miec fanów?
Kompletna bzdura gram w tibie i kilku moich znajomych no nie wiem ile masz lat jak nazywasz 20 latków rozbachorzonymi nastolatkami, a jeśli spotkałeś się z opinią "fire sword się fajnie pali" to zapewne jakiś 12 latek których jest niestety dużo. Ale jeśli się bardziej wkręcisz to można też poznać kilku normalnych ludzi. Amatorskim systemem?! Stworzyłbyś takie coś? Opowiedz tylko na to pytanie, jeśli powiesz tak to stwórz i pokaż, jeśli nie to nie masz prawa nazywać tego w ten sposób. Amatorzy tworzą ots ale i tak czerpią większość z real tibi.

Cytat:
Napisał Aveane Zobacz post
Chciałbym nawiązać do wypowiedzi kolegi zbanowanego. Niestety już mi na moje pytanie nie odpowie, ale może zrobi to kto inny.
Co w takim razie jest najbardziej prymitywną grą? Już stare dobre Asteroids jest o niebo lepsze... A jeśli uważasz RS-a za grę bardziej prymitywną od Tibii, to współczuję. Nie uznałbym tej gry za bardziej prymitywną od tej, na której temat toczy się ta dyskusja z kilku powodów:
- skille inne niż magic, def, attack
- questy polegające na czymś innym niż samo zabijanie
- GMi wymierzający kary za łamanie regulaminu i wymogów netykiety

Wystarczy? Dlatego pytam? Gdzie w RuneScape większy prymitywizm?
1. Jest też fishing
2. Nie wszystkie. np. Tibia tales spójrz, gdzie wcielamy się w szpiega przemysłowego
 
Dreak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem