Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2008, 19:53   #1
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
[Dnd 3.5/Dnd 4, FR] Cienie Przeszłości - komentarze

Witam serdecznie w sesji Cienie Przeszłości Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze grało i że kiedyś sesja dobiegnie do zakończenia mimo typowej dla forum nieskończoności sesji :P

Tutaj dla przypomnienia:

Cytat:
Dialogi piszemy normalnie od myślnika, myśli kursywą, imiona i nazwy własne pogrubioną czcionką. W grze być może skorzystam z ukrywania tekstu przed niektórymi userami, ale muszę jeszcze to sprawdzić jak działa. Przykład

-Witajcie, witajcie podróżnicy, w jakimże celu zaszczyciliście swoją obecnością niegodnego Balvuma, miasto Rosefall obfituje ostatnio w wiele niespodzianek… być może i wy macie jakąś dla mnie? – odpowiedział stary łysy człowiek wpatrując się w was wyjątkowo bystro, młodo, jakby oczy które posiadał nie należały do niego.
-Dziwny ten starzec.. mam nadzieję, że hrabia miał rację winiąc go za morderstwa, nie chciałbym zamknąć schorowanego staruszka…Porucznik Helios pomyślał marszcząc brwi.
Mam nadzieję, że podoba wam się pierwszy post, postanowiłem w nim stworzyć wątek poboczny i ukierunkować stosunki w grupie, niemniej jednak są to tylko luźne propozycje, które możecie zawsze zmodyfikować swoją grą

Świątynia znajduje się od was o ok. 200 m. Dodam jeszcze, że staram się trzymać historii krain i mimo, że wątek spisku to moja zasługa to zniesienie niewolnictwa, a raczej próba zniesienia, to fakt z oficjalnej historii krain :P

Dla przypomnienia jest 1385 - Rok Błękitnego Ognia, a dokładniej 10 Kythorna(Czas kwiatów).
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 03-08-2008 o 20:28.
Qumi jest offline