Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2008, 19:43   #7
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
Też wyrażę wstępne zainteresowanie, którego potwierdzeniem będzie wysłanie karty :P

Ja mam za to inne pytanie, o mieszkańców świata:
Rimmersmani - barbarzyńcy, Hernysterczycy - wielcy wojownicy, Erkynlandczycy - żyjący w zgodzie z naturą, Wranowie - ludzie bagien, Thrinthingowie - dziki lud zajmujący się hodowlą zwierząt domowych oraz Nabbańczycy - ludzie morza.
Mógłbyś troszeczkę bardziej rozwinąć? Opisać troszeczkę społeczeństwa, bo np. czym się różnią pierwsze dwa państwa? Barbarzyńcy to coś na wzór np. wikingów (tylko bez łódek), a wojownicy to coś jak Spartanie? (btw. dobrze odmieniłem?) Czy może inaczej?
Czym się charakteryzują Wranowie, oprócz tego, że żyją na bagnach?
A Thrintingowie? Jak bardzo są dzicy, skoro hodują zwierzęta domowe? (za definicją z Wiki to: zwierzęta trzymane dla osobistej przyjemności lub dla towarzystwa). Erkynlandczyków i Nabbańczyków też chętnie poznam bardziej :]
I jeszcze jedno pytanko w tej kwestii - trolle i Sithowie są dla nas niegrywalni?


I jeszcze: prochu nie ma - to wiemy. A jak z resztą wynalazków? Jest magia, czy pomaga coś w życiu? Czy jest gdzieś obok tego średniowiecznego krzątania się na pańszczyźnie? ;p W ogóle, jest to takie sobie raczej wczesne czy późne średniowiecze?

Na razie to tyle. Jak przyjdzie mi jeszcze coś na myśl, to zapytam. Tymczasem idę pomyśleć nad ewentualną postacią :]
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left
copyR jest offline