Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2008, 21:58   #9
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Medivh Zobacz post
to ja się na to pisze. kartę postaci wyśle wciągu tygodnia ewentualnie w poniedziałek przyszły. a mógłbyś jakoś zcharakteryzować bardziej te klasy?? Ładnie prosze :P

P.S.Jak tam napisałeśjakie rasy występują w tym świecie to tam zamknięcie nawiasu nie ma...ja dopiero po chwili wpadłem na to o co tam chodzi :P (głownie dlatego że nie czytałem dokładnie tych nazw tych sithów. no ale :P)

Podaliśmy klasy przykładowe. Mile widziane są też klasy podobne do podanych. Tak jak już np. dostałem KP, gdzie gracz wybrał sobie Tropiciela. Chce was zachęcić do własnej inicjatywy przy tworzeniu własnych postaci, a nie do sztampowego zakresu, gdzie wybór jest ograniczony.

P.S. Przepraszam za ewentualne błędy w pierwszym poście, za chwile wspomniane poprawie, żeby wszystko było jak najbardziej przejrzyste i czytelne.

P.S.2 Drugim MG jest gutierrez, który przedstawi wam społeczeństwa Osten Ard'u

Cytat:
Napisał copyR
I jeszcze: prochu nie ma - to wiemy. A jak z resztą wynalazków? Jest magia, czy pomaga coś w życiu? Czy jest gdzieś obok tego średniowiecznego krzątania się na pańszczyźnie? ;p W ogóle, jest to takie sobie raczej wczesne czy późne średniowiecze?
Jest to wcześnie średniowiecze. Nie chcę by jakiś gracz latał mi ze spluwą, gdyż pierwsze typy broni były bardzo zawodne, a to by mnie kusi do szybkiego zabicia bohatera ^.^
Jak napisałem czarodzieje, czarownice, szamani, mnisi, druidzi mile widziani. Magia jest, lecz niewielu jest, którzy się nią posługują, gdyż rzucanie czarów jest wyczerpujące, a używanie bardzo potężnej magii może doprowadzić do przejęcia umysłu przez demony lub po prostu śmierci.

P.S. Nie rozumiem tego pytania
"Czy jest gdzieś obok tego średniowiecznego krzątania się na pańszczyźnie?"

P.S.2 Trolle i Sithowie występują jako BN.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!

Ostatnio edytowane przez Tamriel : 04-08-2008 o 22:35.
Tamriel jest offline