Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2008, 11:41   #42
Stratus
 
Stratus's Avatar
 
Reputacja: 1 Stratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znany
[MEDIA]http://boxstr.com/files/3021178_m8u4y/D3-Caldeum.mp3[/MEDIA]

Wyniki Rekrutacji do Sesji "Gothic- Sekrety Kolonii"

Wybór był zaiste trudny, a karty wspaniałe... Jednak ktoś musi przegrać, aby ktoś mógł wygrać... Przyjąłem karty, które najbardziej pasują do fabuły i świata, w którym sesja się odbędzie. Ale fakt, że jakaś karta nie została przyjęta nie oznacza, że jest gorsza...

Niech dla tych, którzy się nie dostali jest to lekcja pisania KP. Ewentualne błędy wyślę na PW.

Przejdźmy do rzeczy... Od wysłania tego postu w 10 minutowych odstępach pisać będę nicki graczy, którzy się dostali... Niech to przyprawi was o dreszczyk emocji...

Oto lista wygranych

1. - Ragus -
2. - Crassus -
3. - Fehu -
4. - Salazar -
5. - Okraj -
6. - Lhianann -

To wszystko myślę że pierwszy post będzie już dziś w nocy... Założę zaraz komentarze do sesji i tam przeniesiemy się z rozmowami dotyczącymi sesji.

Dziękuję bardzo za zainteresowanie moją sesją i za piękne KP. Mam nadzieje, że jeszcze nie raz będę mógł dostać takie karty, albo nawet lepsze. I szczerze wierzę w to, że ci, którzy się nie dostali zagrają jeszcze ze mną kiedyś .

Droga Administracjo Proszę Zamknąć Temat
 

Ostatnio edytowane przez Stratus : 05-08-2008 o 17:55.
Stratus jest offline