Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2008, 20:38   #24
Seorse
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 1 Seorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał TwoHandedSword Zobacz post
Powiedzmy na przykład, że ktoś ma ochotę na stworzenie i odgrywanie utalentowanego barda, który jest bawidamkiem, kanciarzem i niesamowitym tchórzem. Może jednak nie mieć ochoty na odgrywanie takiej postaci w sesji, w której musiałaby ona wyruszyć w podróż do najmroczniejszych piekielnych otchłani. Po prostu komuś może nie odpowiadać klimat sesji, ale skąd ma wiedzieć, czy będzie mu odpowiadał ten w "Smoczym Tronie", skoro nic o nim nie wie? Łatwiej jest stworzyć postać, którą będzie się fajnie grało, jeżeli wie się co nieco o sesji.
Może trochę za późno na tego posta ale nie mogę się powstrzymać. :P
No to co, że łatwiej stworzyć postać, gdy wie się coś o sesji?! Ale jeżeli ktoś będzie chciał stworzyć: utalentowanego barda, który jest bawidamkiem, kanciarzem i niesamowitym tchórzem to niech go stworzy. Odgrywanie takiej postaci w sesji, w której musiałaby ona wyruszyć w podróż do najmroczniejszych piekielnych otchłani jest wyzwaniem i jeśli gracz mu sprosta to sprawi mu to satysfakcję i da powody do dumy.
Nie chciałem się wymądrzać ani nikogo obrazić, jeżeli to zrobiłem bardzo przepraszam.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline