Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2008, 20:59   #25
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Seorse Zobacz post
Może trochę za późno na tego posta ale nie mogę się powstrzymać. :P
No to co, że łatwiej stworzyć postać, gdy wie się coś o sesji?! Ale jeżeli ktoś będzie chciał stworzyć: utalentowanego barda, który jest bawidamkiem, kanciarzem i niesamowitym tchórzem to niech go stworzy. Odgrywanie takiej postaci w sesji, w której musiałaby ona wyruszyć w podróż do najmroczniejszych piekielnych otchłani jest wyzwaniem i jeśli gracz mu sprosta to sprawi mu to satysfakcję i da powody do dumy.
Nie chciałem się wymądrzać ani nikogo obrazić, jeżeli to zrobiłem bardzo przepraszam.
Oczywiście, że podołanie takiemu wyzwaniu byłoby powodem do dumy, ale ktoś może najzwyczajniej w świecie nie mieć na to ochoty, prawda? A skoro jest to wyzwanie, to znaczy, że nie każdy może mieć nie tyle chęć, co zdolności, żeby dobrze odegrać postać. A już na pewno może woleć stworzyć innego bohatera, bardziej mu odpowiadającego. I o to mi właśnie chodziło.
Cytat:
Napisał gutierrez Zobacz post
Grupa pielgrzymów z różnych przyczyn udająca się do świątyni, poznaje się na statku i przez przypadek zostaje wplątana w intrygę, z której wyplątać się będzie można zarówno sprytem, siłą, a także przypadkiem…. Każdy znajdzie coś dla siebie…
W jakim celu ludzie wyruszają na takie pielgrzymki? Jest to po prostu miejsce kultu, a motywy kierujące pielgrzymami są takie jak w naszym świecie, czy chodzi o coś jeszcze? No nie wiem... Mieszka tam wieszcz, który odpowiada na nurtujące ludzi pytania dotyczące przyszłości? Ze wszystkich stron świata zmierzają tam magowie, żeby badać tajemnicze właściwości tej niezwykłej świątyni...?
Postacie mają być hardcorową drużyną, czy znają się tak samo dobrze, jak z resztą podróżujących?
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline