Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2008, 17:58   #61
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
No tak, tak coś jest jak Szarlej coś obieca, że mu to nie wyjdzie. Zrobimy tak, co najmniej jeden post na tydzień z Waszej i mojej strony. Jeżeli ktoś bez zapowiedzi nie napisze przez dwa tygodnie jego postać ma przesrane. To taka motywacja dla Was.
Jako, że też jestem człowiekiem to i u siebie będę wyciągał sankcje. Za każdy mój "poślizg" Wasze postacie będą ratowane z jednej niebezpiecznej sytuacji (rzucacie się na całe miasto jaszczurów a ja Was tylko ogłuszam i torturuje zamiast zabić). Takie "punkty szczęścia" będą przechodziły z sesji na sesje i będą odhaczane w notatkach (każdy ma takie miejsce w karcie postaci).
Jeszcze raz przepraszam, mam nadzieję, że chociaż w części te punkty Wam zrekompensują brak odpisu (chociaż może uda mi się dziś odpisać).
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline