Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2008, 22:10   #45
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Witam ponownie, radiostacja Breslau znowu nadaje, a za konsolą DJ merill. To oczywiście żarty.

Wrzucą małe podsumowanie dotychczasowej rekrutacj

Pełne KP przesłali mi już:
- kitsune
- Koganesti[ZW]
- maciekafc
- Maciass0
- Kerm
- liliel
- Lost
- niejaki regis19, ale nadal nie wiem kto to:/

Kp są na różnym poziomie, ale nie mogę na żadną narzekać.

Czekam jeszcze na obiecane KP od:
- Miry i mataichiego - z tego co wiem pracują nad nimi
- MigdaelTher
- Nightcrawlera
- Johna5
- Zaka
- Veraxa
- Gadzika
- Berzebuba
- Rewana
- Revana
- i chyba Hawkeye`a

Nie musicie się śpieszyć, czas jest do 15 sierpnia, więc liczę na dopracowane KP. Jak tak dalej pójdzie i dostanę więcej dobrych KP będę musiał zwiększyć limit miejsc, docelowo planowałem max 5 osób, ale Kp są naprawdę bardzo wyrównane. Z ciężkim sercem przyjdzie mi wybierać:/.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na następne kp.

EDIT: Pamiętajcie napisać na KP w co jesteście ubrani, to bardzo ważne w tym świecie, by se zadka nie odmrozić. I jeszcze jedno czytał ktoś moż eopowiadane Ziemińskiego z ostatniej "Nowej Fantastyki", to o tytule "Breslau forever"?, bo jest bardzo dobre.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 06-08-2008 o 22:26.
merill jest offline