Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2008, 07:07   #87
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
mój następny post będzie prawdopodobnie w niedzielę rano lub niedzielę w nocy... Jeśli ktoś chce jeszcze coś napisać to ma czas...

EDIT: Wybaczcie, ale nie miałem neta przez ostatnie 3 dni... przez głupie KAROO... napiszę posta w tygodniu. Przepraszam za zwłokę...

EDIT: Ludzie odchodzą a ja nic nie mogę poradzić na to, że mam mnóstwo pracy. Zawsze wyskakuje coś nowego i ciągle przedłuża się oczekiwanie. Nie chcę was zwodzić ale nie mam pojęcia, kiedy będę miał czas usiąść i napisać coś porządnie. Proponuję "zawiesić" sesję, lub ją całkowicie zamknąć. Jeśli każdy z was napisze, że nadal chce brać udział w sesji (z wyjątkiem 2 osób, które już zrezygnowały) to zmuszę się i znajdę czas, by pisać posty...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 17-08-2008 o 09:08.
Khemi jest offline