Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2008, 15:44   #39
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
No to niech korzysta z PW.
I jakby nie było - JEST NUDNY! Jest nudny jak flaki z olejem, bo ciągle mieli jęzorem w kółko i to samo. Może i jest niedoświadczony, ale to go nie tłumaczy. Nie jestem MG - i co z tego?!
Wiem na czym fabuła ma polegać, wiem to co być MG i wiem, jak ma wyglądać to co Tamriel ma na myśli.
Nie jestem tutaj pierwszym lepszym ludkiem, który przylazł z ulicy i się wymądrza mimo, że nic nie wie. Otóż WIEM, a skoro na jakiś temat coś WIEM, to mogę się wypowiadać.

Może i nie dla wszystkich jest to samo (w sensie, że niektórzy mają problem a inni nie), ale ile razy można powtarzać to samo?! Już porzygać się można od ciągłych tych samych pytań!! Jak ktoś widzi, ze MG więcej powiedzieć nie może, a ma pytania konkretne, które to JEMU są potrzebne, JEMU i nikomu więcej, bo on chce mieć to w historii, to najzwyczajniej w świecie pyta o to prywatnie. Takie to trudne?!
Wątpię ><

Pozdrawiam
([ciach!] ;pp)

/Bardzo proszę o zaprzestanie kłótni i powstrzymanie się od kolejnych uwag na temat jakichkolwiek użytkowników, szczególnie dotyczących ich inteligencji, co może być poczytane jako obraza. Na razie tylko upominam. Równie dobrze sama mogłaś wysłać uwagę o bezzasadności pytania tego użytkownika na jego PW, dając tym samym dobry przykład "obeznanego" usera. A jeśli w przyszłości zirytuje Cię uwaga nowego użytkownika w cudzej sesji, to zamknij temat i poczekaj aż zainterweniuje MG.

Cytat:
Kochana Milly już mnie wyręczyła :] A tak chciałem się jeszcze powyzłośliwiać ;p
Twoja bezczelność jest poniżej wszelkich granic.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 07-08-2008 o 16:45.
Nami jest offline