Wątek: Zakon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2008, 19:20   #7
Ragus
 
Ragus's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodzeRagus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
" Jeśli w ciągu 7 dni gracz nie napisze żadnego posta (chyba ,że się usprawiedliwi) potoczę akcję dalej. Pasuje?
Wracamy do punktu wyjścia. Jeśli gracz nie napisze żadnego posta przez 7 dni to będzie zwiecha przez tydzień. Moim zdaniem warto wymóc jakoś na graczach częste pisanie postów. Im dłuższe będą przerwy - przynajmniej na początku sesji tym bardziej spadnie zapał. Póki co warto by wszystko działo się w miarę sprawnie. Kiedy sesja wejdzie już na jakieś tory normalne, że to jakoś ustanie i odpowiedzi będą coraz rzadsze.

Jak już sam zauważyłeś, w sytuacji gdy nie możesz opisać efektu jakiegoś działania bo jeden z graczy nie napisał co robi w danej sytuacji (a kilku jest ze sobą powiązanych) nie będzie zbytnio pasowało opisanie ich działań. Ale kiedy kilku jest unieruchomionych jak najbardziej możesz napisać co dzieje się u innych, dając tamtym czas i motywując ich posuwaniem do przodu cudzych wątków.

Tutaj pozwolę sobie zauważyć, że na chwilę obecną już możesz opisać wyniki działań niektórych graczy. Chociażby barda i moje. Ja mam czas i ochotę tworzyć dalej, dlaczego więc nie mielibyśmy tego trochę podgonić.

Pzdr
 
__________________
Kto od miecza ginie, ten mieczem pomszczony zostanie...
Ragus jest offline