Wątek: Zakon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2008, 22:32   #28
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Gm, ja myślę że mój przedmówca tj. Hannibal nie miał na myśli gm'a Przecież trudno żeby gm pisał epopeje o każdym z graczy. A jest nas jakby nie było 5. 5 epopei?? Nie doszlibyśmy do połowy historii a gm'owi już by palce odpadły. Moja stwierdzenie / pobożna prośba co do długości postów Gm'a się nie tyczyła.


Gm jeszcze jedna sprawa. Nasunęła mi się teraz w tym momencie. Jeśli jeden z graczy w grze nie daje znaków życia, co za tym idzie jego wątek stoi, co wydaje mi się tez ma wpływ na ogólne przesuwanie się historii do przodu, co gm ma zamiar przedsięwziąć. Wydaje mi się że wypadek losowy się może zdarzyć w stylu, net padł, lub zaimprezował i nie ma siły postów pisać. Ale co gdy nieobecność się przedłuża. Jestem nowy na forum i nie wiem jakie rozwiązania są praktykowane w takiej sytuacji, albo co ty masz zamiar ewentualnie w takiej sytuacji zrobić. Proszę o odp.
 

Ostatnio edytowane przez Arslan : 08-08-2008 o 23:13.
Arslan jest offline