Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2008, 22:21   #7
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Dobra, ja się zjawię< bo do krzyżackiego ekhem, Torunia, z Bydgoszczy mam rzut beretem> chyba, że znowu pojawią się niesprzyjające okoliczności< czytaj brak gotówki>.

Na 100% nie będę w suknie średniowiecznej, ale przemyśle kwestia odziania w takową mego faceta< ma i dłuższe włosy i figurę do tego lepszą ode mnie;p>
Ehymm, średniowieczna blond dziewoja z kałachem i wyrazem absolutnego mordu plącząca się w fałdach kiecki i plująca sobie w brode... taaak, to może być ciekawy pomysł, Redka, pożycz kiecę, przebieramy Kubę!

Ahem, o czym to ja...a tak, o Zahconie.
Szkoda, tylko, że już nie odbywa się w fortach < chociaż może i to dobrze, może tym razem nie wrócę z obustronnym zapaleniem płuc...;p>.

Trzeba znowu przejść szlakiem LI-owych spotkań, wypić tam gdzie się piło i takie tam...< ale tym razem bez tańczących facetów tule objętych, ok?>
No i tym razem nocleg na miejscu a nie..jak ostatnio....
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline