Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2008, 15:16   #22
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Mistrzu jak jest potrzeba to ja mogę dwoma grać ;p
Podobno nie jestem do końca normalny ;p a jak nie to zrób na szybko dodatkową rekrutację i cześć Oups sorki, widze że gościa już nie ma, cofam swoją ofertę.


I jeszcze jedna, diablo istotna rzecz. A przynajmniej dla mnie, a propos fireballa i zapalniczki. Czy pobranie mocy z zapalniczki, płomienia zapalniczki coś da, lub może rozpalić ognisko i wtedy pobierać siłę. I jeszcze 1 rzecz, taki swego rodzaju cennik. No bo rozumiem iż nasza moc, jaka by nie była nie jest nieograniczona, jak bateria w latarce, jak się wyczerpie to kupić nową trzeba, albo akumulatorek ( taniej wyjdzie ) Na przykład, ja tak to rozumiem, powiedzmy mamy 10 jednostek mocy (jm) i teraz co my s tym na przykład możemy zrobić, powiedzmy ja, rąbnę fireballa w te drzwi, ile mi zostanie? I co się dzieje jak wykorzysta się cały kredyt czyli na przykład te 10 jm. Nie wiem czy o to chodzi, ale jeśli nie o to, prosiłbym o wyjaśnienie tej kwestii, bo tak pisać w ciemno posta, nie chce, nie chce syfu narobić
 

Ostatnio edytowane przez Arslan : 11-08-2008 o 15:31.
Arslan jest offline