Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2008, 15:32   #23
Seorse
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 1 Seorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetny
Tak zaraz przedłużę. Już mam chyba gracza. To był nieprzewidziany wyjazd.

Żeby nie było niedomówień, ogień w sali jest źródłem. Ale i tak magicznym bo Moc pobiera się z niego natychmiastowo. Ze zwykłego żywiołu trwało by to o wiele dłużej.

Fireball:
Jak rozpalisz ognisko będziesz mógł pobrać więcej mocy. Każda profesja oprócz druida ma 8jm. Druid ma ich 10. Druid ma ten problem, że ogranicza go tylko wyobraźnia. Więc ceny czarów będę ustalał ja. Jeśli raz użyjesz magii zapisz sobie koszt i działanie. Jeżeli masz wątpliwości możesz zapytać się na pw ile dana akcja będzie ciebie kosztować. Ten ogień był byście mogli napełnić ten kredyt. A wysłałem do was skutki spadku jm. poniżej zera. Koszt fireballa zależy od jego wielkości. ( Nie radzę walić go w drzwi)
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)

Ostatnio edytowane przez Seorse : 11-08-2008 o 15:57.
Seorse jest offline