Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2008, 13:35   #14
Brat Razjel
 
Reputacja: 0 Brat Razjel może tylko marzyć o lepszym jutrze
Wszystko co organiczne i nam poznane ma prostą budowę, jak mechanizmy, w takiej czy innej postaci. Przeguby są jak kończyny, stal w miejscu ciała, krew jest jak zwykłe chłodziwo. Organizmy są jak maszyny, zaprzeczać temu lub unikać tego tematu jest idiotyzmem lub ortodoksją. A w maszynie wystarczy by jeden z jej mechanizmów przestał działać i przestają działać wszystkie.

Strach został wyparty przez gniew. Wybrałem kark. Kompromis ewolucji pomiędzy większą swobodą ruchu kosztem newralgicznego przegubu jakim jest szyja. Wycelowałem ostrze w kręgosłup, bo wszystkie najważniejsze mechanizmy chowa się w środku, blisko czegoś twardego. A może ostrze prześlizgnie się pomiędzy twardymi kręgami w rdzeń nerwowy?

Po rozważaniu, które przeszło przez mą głowę w ułamkach sekundy, wyswobodziłem rękę z nożem. Czemu nie zrobiłem tego wcześniej? Strach? Nieistotne. Byle celnie, ostrze załatwi resztę. Wziąłem zamach i uderzyłem w kark Rufusa.
 
__________________
War. War never changes. Since the damn of human kind, when our ancestors first discovered the killing power of rock and bone, blood has been spilled in the name of everything, from God to justice to simple, psychotic rage. But war never changes!
Brat Razjel jest offline