Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2008, 16:41   #5
MrYasiuPL
 
Reputacja: 1 MrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputację
Skrzypek czekając na to aż drzwi się otworzą usłyszał nagle za sobą głos. Nie spodziewał się tego więc omal nie podskoczył. Zmierzył wzrobiem mężczyznę stojącego teraz przed nim. I podał mu rękę.
-Mów mi Skrzypek... i tak, jestem w sprawie ogłoszenia. Eee... ładna pogoda. No dobra, jest wstrętna. Zaraz dostanę porażenia słonecznego albo jeszcze czegoś gorszego. Uf... muszę zdjąć czapkę.

Człowiek zdejmując z głowy nakrycie ukazał nieco przydługie splątane włosy. Miały częściowo czarny kolor który w nie których miejscach zmieniał się w ciemny blond. Sięgnął ręką pod swój jasno-brązowy płaszcz i wyjął manierkę. Yasur pociągnął z niej długi łyk po czym wyciągnął rękę do osoby która stała obok mając zamier ją poczęstować.

Nagle zjawił się jeszcze ktoś. Odwrócił się do niego.
-Witaj.
odszedł na bok i przyjżał się obu mężczyzną.
-Ale się zebrało chołoty... chociaż w pewnym sensie to ja jestem największym sukinsynem... pewnie dadzą ogłoszenie komuś innemu niż mnie i będę musiał iść do cholernego miasta na piechotę... grr... -zaczął mamrotać pod nosem.
Nigdy nie był cierpliwy a już na pewno nie lubił na nic czekać.
 
MrYasiuPL jest offline