Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2008, 19:18   #54
Hanibal
 
Hanibal's Avatar
 
Reputacja: 1 Hanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodze
Po tym jak metal zakończył monolog a następnie wsiadł do furgonetki na twarzy Romana zagościł uśmiech, jakiego nie powstydził by się maniakalny psychopata. Jednak nie zrobił tego, co uczyniłby w takiej sytuacji każdy dumny posiadacz dresu, nie wyciągnął metala z auta i nie spuścił mu wpi.…l. Spokojnym, pełnym drwiny głosem powiedział
- Na ch.j mi to przyniosłeś, nie moje klimaty, a poza tym nie mam ochoty oglądać jak ty i twój zgred robicie sobie dobrze i nie strasz mnie, bo już nie tacy próbowali.-
Otworzył drzwi i wyrzucił pismo, a następnie krzyknął w kierunku tych, którzy znajdowali się poza samochodem- Długo mam na was czekać panienki!-
 
__________________
War...War never changes
Hanibal jest offline