Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2008, 21:19   #7
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Asantir spojrzał z politowaniem na krasnoluda.
- Och proszę, te "wasze" poczucie humoru jest iście "szampańskie" - W jego głosie można było wyczuć ironię - Nie wypada obrażać dopiero co poznanych osób, jesteś zwykłym impertynentem
Asantir nie miał w zasadzie nic przeciwko krasnoludom, jednak niektóry byli jak wrzody na tyłku, ten właśnie do takich należał.
- Słuchaj brodaty mikrusie, nawet nie interesowało mnie twoje imię. Teraz ku mojej niechęci musiałem je poznać. Przez grzeczność wypadało by zdradzić ci moje imię, niech tak więc się stanie. Zwą mnie Asantir jednak tobie nie pozwalam zwać mnie tym imieniem.
Asantir powoli zbliżył się do krasnoluda. Na jego twarzy malował się spokój.
- Jeśli coś ci się nie podoba, to bardzo mi przykro krasnoludzie.
Powoli podszedł do najbliższego dużego kamienia i usiadł na nim zarzucając nogę na nogę.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline