Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2008, 23:06   #8
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
"KROWA ?!! JA CI PSIA JEGO KUR** MAĆ DAM KROWĘ !!" Wyciągnął sztylet i wycelował w krasnoluda, zbliżył się do niego w gotowości żeby się na niego rzucić - Ty Jeb...-nie dokończył.-...Ta KROWA może tak Ci skopać ten nieproporcjonalny do niskiego ciała, Wielki tyłek, że by twojemu koledze włosy pociemniały!!!-Wybuchł złością. potem jeszcze zaklął coś w jego ojczystym języku, ale widać było kolosalny jak krasnoludzka dupa gniew jaki w nim siedzi. - A ty Rudy się nie śmiej. -Schował sztylet. i uspokoił się.poczekał na wypowiedź krasnoluda po czym dodał. - Jedyny zwrot jaki możesz używać w stosunku do mnie do proszę Pana. -teraz zwrócił się do kolegów. - Przepraszam panów za mój wybuch złości. Ten facet wyprowadził mnie z równowagi. Mam nadzieje że nie macie mi tego za złe. Tak swoją drogą mów mi Kelt, w plemieniu znany jako Strażnik Banthy. -Ostatnie zdanie wypowiedział do nowo przybyłego towarzysza i wyciągnął do niego rękę.
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline