Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2008, 21:02   #32
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Niestety. Nie udało się moi mili państwo. Z dwunastu zgłoszeń otrzymałem 3 karty i zero historyjek, z czego wyżej wymienione karty postaci napisałem sobie sam, konsultując się z osobami, które miały grać. Nic z tego jednak nie wyszło. Może tydzień to zbyt mała ilość czasu, żeby stworzyć coś konstruktywnego. Może zbyt duża. Nie mam pojęcia gdzie tkwi przyczyna, bo osobiście starałem się robić wszystko co w mojej mocy, aby sesja jednak wystartowała. Wychodzę jednak z założenia, że nic na siłę. Mam jeszcze kilka innych projektów, które w najbliższym czasie postaram się zrealizować.

Moderaturę proszę o zamknięcie rekrutacji.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline