Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2008, 10:29   #41
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Ściana się zatrzymała, przynajmniej na chwilkę.... pomyślała Jullie, po czym usiadła. Zrobiło jej się słabo.
--Ludzie, wiem że mnie nie lubicie ale chyba wiecie że pierwszą rzeczą jaką się robi przed przepaścią to sprawdzane jej głębokości. Żeby było wiadomo chociaż ile się będzie spadało! - usłyszała podpowiedź Jennifer.
-Ja tam zbytnio do ciebie nic nie mam, ale jakoś powinnaś bardziej nas zrozumieć. My się dopiero co dowiedzieliśmy, że mamy jakieś moce, a ty to już wiesz od dawna i się tą mocą już umiesz posługiwać, my nie. Trochę wyrozumiałości... - powiedziała blondynka. Podeszła na czworaka do przepaści i kierując się wskazówką Jen wzięła najtwardszą grudkę piasku, jaka spadła ze sklepienia i rzuciła w przepaść.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline