Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2008, 11:54   #35
Leonidas
 
Leonidas's Avatar
 
Reputacja: 1 Leonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znany
hehe, teoretycznie znamy sie od ponad roku a tak na serio to nie wiemy o sobie nic, napiszmy podstawowe mechanicznie info tutaj to nie bedzie takich pomyłek.
ja: mam sporo hp (99) wiec mogę walczyć w 1 szeregu, zwłaszcza jak zmienię się w niedźwiadka z siłą 32 (teraz pytanie, bo w 3.5 nigdzie nie pisze ze moge sie zmieniać w złowieszcze zwierzęta jak to było w 3.0, więc jeśli nie mogę to poszukam jakiś innych zwierzątek fajnych - nie ma GM wiec nie mogę spytać), ponad to oczywiście potrafię jeszcze przyzywać zwierzaki i to spore wsparcie. Ponad to leczenie, zarówno magia jak i za pomocą apteczki. Nie mówiąc już, że przy mnie w lesie zawsze macie sporo jedzenia i zawsze omijamy niebezpieczeństwa naturalne. Przeszukiwania nie mam, ale jak to pisze w opisie Sztuka przetrwania apropo tropienia:
Za pomocą Sztuki przetrwania każdy może znaleźć ślady (bez względu na ST) oraz podążać ich tropem, jeśli ST tego zadania wynosi co najwyżej 10, ale tylko tropiciel (lub postać posiadająca atut Tropienie) ma prawo użyć niniejszej umiejętności do podążania śladem, gdy jest to zadanie o wyższej ST.. Więc daje rade. Ponad to porusza się cicho i potrafi bardzo dobrze się ukrywać (jeśli dodać do tego, że mam też umiejętność ślepowidzenia w promieniu 36m to spoko złodziej jest :>). Jeszcze czary druida, potrafi przypierdzielić błyskawicą itp. To podstawowe zastosowania druida.
 

Ostatnio edytowane przez Leonidas : 15-08-2008 o 12:03.
Leonidas jest offline