Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2008, 20:30   #49
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Na początku chciałem podziękować wszystkich, którzy wsparli dobrym słowem i reputkami moją rekrutację, prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że zostanie tak dobrze przyjęta i za wszystkie reputki dziękuję od góry do dołu.

Chciałem również pogratulować wszystkim którzy wysłali kp, jest ich o ile dobrze policzyłem około 15 - jedne lepsze inne mniej lepsze, ale na poziom nie mogłem narzekać i dlatego tak ciężko było mi wybrać graczy.

Mogę oficjalnie ogłosić, że do sesji dostali się:

- mataichi i Mira - piszę razem, bo stworzyli duet, bardzo ciekawy duet, żeby nie powiedzieć tandem, z przyczepką

- kitsune - czyli sancho pancza XXI wieku

- liliel - dziewczę, które że tak powiem straciło "głowę"znaczy pamięć

- maciekafc - "chłop" ze wsi i tak trzymać

- Maciass0 - górnik, zakochany w swojej "Barbarze IV"

- Kagonesti [ZW] - majster od "teczek" i pałowania

- Kerm - czyli - czyli taki trochę "king bruce lee karate miszcz"

- Lost - powitajcie nowego gracza na LI, który mnie ostatecznie przekonał rekrutem który otwarł dzisiaj.


Tym, którzy się nie dostali mogę powiedzieć, że ich kp troszeczkę brakowało, dosłownie minimalnie się nie zmieścili, chciałbym was wszystkich przyjąć, ale i tak zwiększyłem limit graczy.

Pozdrawiam merill


PS. Pierwszy post w sesji i temat sesyjny i komentarze pojawią się najpóźniej w środę, trochę zwłoki, ale chcę by było wszystko dopracowane.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline