Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2008, 00:03   #14
Snap
 
Snap's Avatar
 
Reputacja: 1 Snap nie jest za bardzo znany
Ad 1) Przydałoby się to nieco sprecyzować. Technologia to w tym wypadku wszystko co was otacza, więc zawalenie was toną informacji, z których przynajmniej połowy i tak nie wykorzystacie, jest po prostu stratą czasu. To pierwsza sesja, która ma wprowadzić w całe uniwersum, które stworzyłem toteż wolę ograniczać ilość znaków do niezbędnego minimum. Przygodę zresztą i tak zaplanowałem w taki sposób, że brak chociażby danych na temat budowy Cyklopów, nie będzie problemem. Co jednak oczywiste, nie będę ujawniał szczegółów.

Ad 2) Nie ma mowy o tym by coś się tu nie opłacało. Nie ma firm górniczych, nie ma nikogo kto na własną rękę byłby w stanie sfinansować sobie zbudowanie kopalni. Wszystko należy do Wolnej Wspólnoty Kolonialnej. Cały czas szuka się nowych surowców i póki co sytuacja w tym zakresie jest stabilna. Inna sprawa, że kopalnie coraz częściej zmuszone są przypominać fortece więc stopniowo rezygnuje się z budowy dość skomplikowanych instalacji jeśli źródła surowców nie są wystarczająco duże.

Ad 3) Pisałem, że będzie to głównie storytelling, w którym bardzo istotnym elementem będzie odgrywanie zachowania waszych postaci. Dlatego wolę by posty były długie i dokładnie przemyślane. Toteż częstotliwości odgrywa dla mnie rolę drugorzędną. Akurat to i tak najlepiej będzie ustalić po rozpoczęciu sesji. Na pewno musi pojawić się przynajmniej jeden na tydzień.
 
__________________
Wszystko jest rzeczywiste tylko w porównaniu z rzeczywistością.

[Echo]Kontakt - przygoda w autorskim świecie SF.
Snap jest offline