Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2008, 13:19   #19
Snap
 
Snap's Avatar
 
Reputacja: 1 Snap nie jest za bardzo znany
invictus jak najbardziej nie i jak najbardziej nie mam zamiaru zmuszać was do tworzenia wyjątkowo odmiennych od tego modelu postaci. Po prostu patrząc na karty, które jak na razie do mnie dotarły mam wrażenie, że może istnieć obawa przed bardziej "specyficznymi" charakterami. Stąd ten komentarz.

Solaxe, technologia jest owszem zaawansowana, ale akurat w tej dziedzinie zwyczajnie raczkuje. Sfera jest jedynym co udało się na tym polu stworzyć. Sama jest do tego stopnia ograniczona, że korzystanie z niej jest uzależnione od wrodzonych cech pilota, z których on sam tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy. Owszem cały czas prowadzi się badania, ale na dzień dzisiejszy nie odkryto metody na przywrócenie władzy w kończynach itd.
Inna sprawa, że rzadko zdarzają się osoby z nabytym inwalidztwem. Do prac ciężkich wykorzystywane są maszyny kroczące ze standardowymi kokpitami. Wymogi bezpieczeństwa są też z oczywistych względów znacznie bardziej wyśrubowane, co ogranicza niebezpieczeństwo wystąpienia trwałych urazów.
 
__________________
Wszystko jest rzeczywiste tylko w porównaniu z rzeczywistością.

[Echo]Kontakt - przygoda w autorskim świecie SF.
Snap jest offline